• Manzara adalar konut projesi.JPG
  • Kartal konut projesi.JPG
  • kartal ant yapı manzara adalar konut projesi.JPG
  • ant yapı manzara adalar konut projesi.JPG
  • Manzara adalar rezidans.JPG
  • Manzara adalar.JPG

Manzara Adalar

Manzara Adalar Konut Projesi

Manzara Adalar Konut Projesi hayat standartlarınızı yükseltecek, günlük yaşam ve iş hayatında size büyük avantaj sağlayacak, yeni şehir hayatının nabzını tutabileceğiniz oldukça özenli hazırlanmış bir projedir. İstanbul Anadolu yakasında yükselen değer Kartal Karlıtepe’nin içerisinde bulunan bu projede, Yükseliş İnşaat yüklenici firma olarak yer almıştır.

Yükseliş İnşaat geçmişten bugünlere dayanan bilgi ve birikimiyle bir mühendislik harikası olan Manzara Adalar Konut Projesini yüklenici firma olarak üstlenmiştir. Bu çağdaş proje; 38 katlı rezidanslar, ofis amaçlı kuleler, ihtiyaçlarınızı gidebileceğiniz AVM ve sosyal alanlardan oluşmaktadır. İster ofis ister konut olarak bu projeden yararlanabilirsiniz.

Manzara Adalar Konutlarıyla Çağdaş Bir Hayata “Merhaba” Deyin

 Manzara Adalar Konut Projesi mülk sahiplerine birçok konuda avantaj sağlamaktadır. İnsanlara zamandan tasarruf, emniyet, nitelikli bir sosyal hayat ve konfor sunan Manzara Adalar Konut Projesi hayatını büyük bir keyif ve rahatlıkla sürdürecek birçok mülk sahibini bir araya getirmektedir.

Projenin konum özellikleri oldukça cezbedicidir. Kuzey cephesinde Aydos Ormanları bulunan, güney cephesinde ise Adalar ve deniz manzarası olan ofis ve konutlarınız aynı zamanda ulaşım açısından da oldukça müsait bir konumdadır. 

Manzara Adalar Konutları siz kıymetli mülk sahiplerinin muhit dışına çıkmadan birçok ihtiyacını giderecek şekilde tasarlanmıştır. Proje bünyesinde; kapalı ve açık yüzme havuzları, çocuk ve botanik süs havuzları, fitness merkezi ve SPA alanı, hobi odaları, çocuk kulübü, yürüyüş parkurları ve çok amaçlı spor komplekslerini içinde barındıran 2500 m2’lik modern sosyal tesis alanı bulunmaktadır. Her detayın en ince ayrıntısıyla düşünüldüğü Manzara Adalar Konutlarında 7 gün 24 saat özel güvenlikle birlikle, rahatça kullanabileceğiniz kapalı otopark ve her daire için 3 m2’lik depolar bulunmaktadır. Proje bu haliyle, sizlere gerçek keyifli ve konforlu bir yaşam alanı sunulmaktadır.

Yükseliş İnşaat Deneyimi

Ticari veya yaşam alanı olarak konut ve ofis biçiminde tercih edebileceğiniz Manzara Adalar Konut Projesinde, Yükseliş İnşaat gerekli tüm disiplinleri bir araya getirerek kendi tecrübesiyle bu projeye katkıda bulunmuş ve 2017 yılı itibari ile proje tamamlanmıştır. Yapı, bu ve buna benzer birçok projede bulunan Yükseliş İnşaat firmasının 2017 yılındaki projelerinden sadece biridir.

Proje Listesine Dön