• Ant teras konut projesi.JPG
  • Ant Teras.JPG
  • Antteras Evi.jpg
  • Antteras peyzaj.jpg
  • antteras Yükseliş inşaat.jpg
  • Antteras.JPG

Ant Teras

Ant Teras Projesi, modern konutlar açısından İstanbul Anadolu yakasının en prestijli yapılarından birini inşa etmek maksadıyla ortaya çıkmış ve 2015 yılında tamamlanmış bir konut projesidir. Konum olarak Üsküdar’ın boğazı en net gören noktalarından biri olan Küplüce Mahallesi’ne bulunmaktadır. Çok özel ve seçkin bir proje olan Ant Teras projesine, Yükseliş İnşaat yüklenici firma olarak projenin %70’lik kısmını bilgi ve birikimini de katarak yürütmüş ve teslim etmiştir.  

Ant Teras Projesi, malikleri için çok özel bir tasarımdır. Konum olarak Üsküdar, Küplüce/Beylerbeyi’nde bulunduğundan köprüye 3 km, sahile ise sadece 1,5 km mesafededir. Beylerbeyi’nin görkemli tarihi dokusu ile boğazın enfes manzarası bu muhitin ne kadar yerinde bir seçim olduğunu göstermektedir. Proje, ailelere daha kaliteli bir yaşam sunmak için hazırlanmış ve bu noktada mahalle kültürünün yaşatılmasına özen gösterilmiştir. Ant Teras’ta her aileye göre değişik ebatlarda yaşam alanı bulunmaktadır. Daireler için 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri mevcut olup ve bahçe, teras dubleksleri de bu seçenekler içerisindedir.

Ant Teras’ın özellikleri saymakla bitmez ancak bazı özellikleri var ki bunlar Türkiye’de bir ilk! Ant Teras Türkiye’de ÇEDBİK yeşil bina sertifikasını alan ilk konut projesidir. Bu bağlamda, göz alıcı boğaz manzarası eşliğinde huzurlu ve güvenilir bir ortamda ömür boyu mutlu olmak isteyenler Ant Teras’ı tercih etmişlerdir.   

Mimarisi ve konumu itibari ile İstanbul’un en ihtişamlı projelerinden biri olan Ant Teras projesinde kullanılan bütün materyaller ve uygulamalar Çevre ve Şehircilik Bakanlığı teknik şartnameleri ve ayrıca TSE standartlarına uymaktadır. Depreme dayanıklılık ve sağlamlık açısından da son derece güvenilir olan Ant Teras projesi radye temel, konvansiyonel karkas ve çatılara uygun çelik konstrüksiyon ile güçlendirilmiştir.

Mimari ve mühendislik disiplinleri ile birlikte modern disiplinlerin bir araya getirilerek oluşturulduğu bu projedeki en büyük amaç seçkin ve örnek bir konut projesi ortaya çıkarmaktır. Yükseliş İnşaat’ın ilgili birimleri bu projede en üst düzey performanslarıyla çalışmış ve mülk sahiplerine yaşanabilir özel bir konut sunmuşlardır.   

Proje Listesine Dön