• Altunizade Kentsel Dönüşüm Projesi.JPG
  • İstanbul Kentsel Dönüşüm Projesi.JPG
  • Üsküdar Kentsel Dönüşüm Projesi.JPG

Üsküdar Altunizade Kentsel Dönüşüm Projesi

Altunizade, nezih konumu, köklü komşuluk ilişkileri, merkezi muhitte oluşu ve daha birçok seçkin özelliği ile Üsküdar’ın güzide semtlerinden biridir. Yükseliş İnşaat tarafından 2017 yılında tamamlanan Üsküdar Altunizade Kentsel Dönüşüm Projesi, konum itibariyle proje ile aynı isimdeki Altunizade semtinde bulunmaktadır. Yükseliş İnşaat üstlendiği daha önceki kentsel dönüşüm projelerinde olduğu gibi bu projede de tüm yönetmeliklere uymuş ve mühendislik, mimari, çevre düzeni, doğayı koruma gibi nüansları bir araya getirerek Üsküdar Altunizade Kentsel Dönüşüm Projesini hedeflenen sürede tamamlamıştır.

Üsküdar Altunizade Kentsel Dönüşüm Projesi’nin Temel Özellikleri

Proje, Altunizade Capitol AVm’nin hemen arka tarafında ulaşım imkânlarının çok uygun olduğu bir konumda yapılmıştır. 8 adet butik daire şeklinde tasarlanan projemizde güncel ve yenilikçi bakış açısıyla tecrübemizi birleştirerek mülk sahiplerinin konforlu ve huzurlu bir yaşam sürmesini hedefledik. Kentsel dönüşüm yönetmeliği gereği İstanbul’da kentsel dönüşüm projeleri için azami dikkat gerekmektedir. Altunizade’nin Eski bir yerleşim yeri olması, depreme dayanıklılık durumu ve çevresel şartlar düşünüldüğünde bölge ve çevresinde uygun koşulların oluşması için gerekli tüm tedbirlerin alınması büyük önem arz etmektedir. Kentsel dönüşüm projelerinde afet riski en aza indirilmeli ve zemin çalışması özenle yapılmalı ve inşaat işlemlerine başlanmalıdır.

22 yıllık tecrübesi ile Yükseliş İnşaat, siz kıymetli müşterilerimize bugüne kadar birçok kentsel dönüşüm hizmeti sunmuş ve bu hizmetlerinde kaliteden, kendi çizgisinden, güvenlikten ödün vermemiştir. Diğer çalışmalarımızda olduğu gibi Altunizade Kentsel Dönüşüm Projesi’nde de aynı anlayışımızı sürdürdük ve mülk sahiplerine nitelikli bir yapı inşa ettik.  

Proje Listesine Dön